KONST / Litografier / Färglitografi 12433080
nr 1243 3080
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Vallmo. Signerad, numrerad 351/380. Motivet: 35x28 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:23:35
23/3 21:24:33
100 kr
24/3 08:55:26
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon